اخبار

هارد ssd سامسونگ سری جدید ذخیره ساز سرور با نام Z-SSD

با استفاده از Z-SSD های سامسونگ از دیگران پیشی بگیرید. در حال حاضر سامسونگ هارد سرور SSD جدید خود را با عنوان Z-SSD ارائه داده است. این ذخیره سازها برای مصارف در پایگاه داده، سرورهای هوش مصنوعی ، محاسبات با کارایی بالا و تجزیه و تحلیل اینترنت اشیا کاربرد دارد. این هارد ssd سامسونگ Z-SSD قادر است تا به صورت همزمان، زمان تاخیر را کاهش ، سرعت عملکرد را افزایش داده و همچنین دارای قابلیت اطمینان بالایی است و می‌توان گفت Z-SSD برای برنامه‌های کاربردی ذخیره سازی سازمانی ایده‌آل می‌باشد.

تاخیر فوق‌العاده کم هارد ssd سامسونگ جهت بهبود زمان پاسخگویی

تاخیر فوق‌العاده کم هارد ssd سامسونگ Z-SSD

در مقایسه با NVMe SSD ها ، Z-SSD های شرکت سامسونگ قادر به سرعت دست یابی و پاسخگویی سریعتری می‌باشند و حدود 5 برابر زمان تاخیر کمتری را در 20 میکرو ثانیه کاهش می‌دهد. ذخیره ساز جدید Z-SSD ارائه شده‌ی سامسونگ به میزان قابل توجه زمان تاخیر را کاهش و شتاب عملکرد را افزایش می‌دهد.

طراحی این محصول امکان حمل و انجام حجم زیاد کار را فراهم می‌کند

هارد Z-SSD امکان حمل و انجام حجم زیاد کار

هارد ssd سامسونگ تک پورت می‌باشد که از 4 خط ارتباطی موسوم به Z-NAND بهره می‌برد و سرعت خواندن سلولهای حافظه آن 10 برابر بیشتر از تراشه‌های NAND1 می‌باشد. پهنای باند بسیار بالا که از طریق پورت PCLe ، 1.5GB LPDDR4 DRAM و یک کنترل کننده با عملکرد بالا فراهم شده است. Z-SSD ها 1.7 برابر در Random Read سریعتر و نوشتن در حدود 750K IOPS می‌باشد.

Z-SSD های سامسونگ مناسب برای عملکرد اساسی سازمانها

z-ssd سامسونگ سطح بالای اطمینان و دقت

سامسونگ اعلام کرده است که Z-SSD ها روزانه قابلیت 30 برابر ظرفیت اسمی نوشتن‌ داده روی کل درایو SSD در مدت زمان 5 سال و یا 42PB با ظرفیت 800GB را تضمین می­‌کند. درواقع قادر به تبدیل 8.4 میلیون فیلم 5GB full-HD در طول پنج سال می­‌باشد.

هارد ssd سامسونگ Z-SSD توانسته است با ایجاد سطح بالایی از اطمینان این قابلیت را داشته باشند تا در سازمانها با حجم کاری بالا که نیاز به دقت بالا دارند انتخاب شود.

»  ذخیره ساز SK Hynix 1Tb QLC 4D NAND نمونه پیشرفته از چیپ‌های یک ترابایتی

مناسب برای برنامه‌های پیشرفته

z-ssd مناسب برای برنامه های پیشرفته

در حال حاضر Z-SSD های سامسونگ به عنوان یک ذخیره ساز با بالاترین توان و کمترین زمان تاخیر در بازار هستند.

همین دلیل باعث شده است تا متخصصان IT دلیل قانع کننده‌ای را برای در نظر گرفتن و انتخاب Z-SSD داشته باشند زمانی که نیاز به بهینه سازی حجم کار که شامل برنامه های کاربردی در cloud DBMS، mecache، ذخیره سازی داده ها و تجزیه و تحلیل در لحظه باشد.

بروزترین اخبار حوزه سرور و قطعات سرور را در سایت طراحان شبکه آرکا دنبال کنید. مشاوران زیرساخت و سخت افزار سازمان نظام صنفی رایانه ای در شرکت آرکا همواره آماده پاسخگویی و مشاوره در زمینه انتخاب سرور هستند. نیروی متخصص، سابقه درخشان و مشتریان ما گواه این امر است.

پست‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *