رویداد hpe discover 2019 لاس وگاس
اخبار

رویداد HPE Discover 2019 – بسته‌های الهام بخش HPE برای رشد شخصی و شغلی

کمپانی HPE در نظر دارد تا به بررسی بیشتر ایده‌ی Edge-to-Cloud ، هوش مصنوعی و نوآوری‌های امنیتی، فرصت‌ها و تجربیات فراوان در حوزه دیجیتال و برنامه‌های متعدد دیگر طی رویداد سالانه‌ای که با عنوان HPE Discover برگزار می‌کند، بپردازد و معتقد است این موارد برای پیشرفت شما در زندگی و شغلتان بسیار کارآمد است. رویداد HPE Discover از سال 2011 تا کنون در شهرهای مختلف جهان بویژه لاس‌وگاس آمریکا برگزار می‌شود.

رویداد hpe discover 2019 لاس وگاس

چهار دلیلی که اچ پی برای حضور شرکت کنندگان در نظر گرفته است:

Transform | Network | Learn | Celebrate

می‌توانید در طی جلسات متعدد با مدیران و کارشناسان کمپانی HPE ارتباط برقرار کنید و درمورد جدیدترین نوآوری‌های صنعت بیشتر بیاموزید.

با بینش رهبران صنعت دنیا آشنا شوید و در مورد چگونگی شتاب دادن فرصت‌ها برای رقابت بهتر به مباحثه بپردازید.

از دستور کار قوی و واقعی استفاده می‌شود تا بتوانید نوآوری را به چالش بکشید و دانش حرفه‌ای را برای پیشرفت حرفه و سازمان خود کسب نمایید.

حضور موزیسین های معروف و تنوعی از برنامه های دیدنی و مفرح در رویداد HPE Discover 2019 سرگرمی و فانتزی‌هایی نیز جای داده شده تا شرکت کنندگان این ایونت را با تجربه بهتری به پایان برسانند.

رویداد hpe discover 2019 لاس وگاس

دنیای متمرکز داده‌ و اطلاعات پیرامون ما، به سرعت در حال ایجاد راه‌های جدید برای انتقال تجربیات بشر، هدایت عملیات دقیق و پر سرعت به سمت نوآوری، بازسازی بازارها و تبدیل صنایع است. در دنیای تکنولوژی Edge-to-Cloud که امروز اچ پی آنرا مطراح کرده است، اطلاعات و داده‌ها به نوعی همان “پول” محسوب می‌شوند.

موفقیت شما بستگی به این دارد که چگونه می‌توانید داده‌های موجود را از مسیرهای مناسب به نوعی بینش و عمل تبدیل کنید.

با بررسی‌هایی که توسط تیم فنی آرکا صورت گرفته اسامی برخی مدیران اچ پی از جمله Antonio Neri مدیر عامل، Phil Davis مدیر بخش فروش، Archana Deskus مدیر بخش اطلاعات، Jennifer Temple مدیر بخش ارتباطات و تعدادی دیگر از افراد مطرح این کمپانی در بین مجریان این رویداد به چشم می‌خورد که می‌توانند با ارایه راهکارهای جدید، کسب و کار شما را تغییر دهند و مسیر زندگی و کارتان را سرعت ببخشند.

کمپانی‌های بزرگی مانند اینتل بعنوان اسپانسر اچ پی را در برگزاری این رویداد یاری می‌کنند. رویداد HPE Discover 2019 از تاریخ 28 خرداد آغاز و تا 30 خرداد ماه در شهر لاس‌وگاس ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *